Wanna i prysznic w małej łazience – to możliwe!

Mała łazienka wymaga pójścia na kompromis w kilku kwestiach. Przed wszystkim punktem dyskusyjnym jest kwestia montażu wanny lub prysznica. Jedno i drugie rozwiązanie ma bardzo wielu zwolenników. Możliwość osiągnięcia porozumienia dają parawany nawannowe, które są bardzo proste w montażu. 

Uniwersalne rozwiązanie. 

Decydując się na montaż parawanu zyskuje się dodatkową funkcjonalność wanny. Można zarówno korzystać z długich kąpieli oraz brać szybki prysznic. Parawany nawannowe występują w kilku wariantach. Mogą być wykonane ze szkła hartowanego lub „pleksi”. Klient może wybierać spośród wielu wzorów dostępnych w sklepach online: https://www.ekspercilazienek.pl/parawany-nawannowe, szyby mogą mieć różne wzór lub być przeźroczyste bądź przydymione. Taka różnorodność daje możliwość idealnego dopasowania do wnętrza pomieszczenia. Na krańcach szyb znajdują się listwy, które chronią przed okaleczeniami oraz nadają jeszcze lepszego wyglądu. 

Rozmiar dla każdej wanny. 

Oczywiste jest, że dobór odpowiedniego parawany w dużej mierze zależy od wanny, a dokładniej od jej wymiarów. Na rynku dostępnych jest wiele wariantów zróżnicowanych pod względem wymiarów. Różnią się od siebie szerokością oraz wysokością. Istnieje także możliwość wyboru wariantu prawego lub lewego w zależności od miejsca ustawienia wanny. Parawany nawannowe mają różne sposoby składania. Można także zamówić parawan wykonany na indywidualne zamówienie.