Regał drabina czyli ciekawy mebel nawiązujący do stylu skandynawskiego

Styl skandynawski to wciąż najbardziej popularny styl urządzania wnętrz w Polsce. Wiele mebli nawiązujących do tego stylu świetnie przyjęło się w polskich mieszkaniach. Mowa tutaj na przykład o niedużych stolikach pomocniczych wykonanych z metalu, albo na przykład półkach przypominających drabinę. Regał drabina, który montowany jest na ukos przy ścianie, wygląda po prostu jak klasyczna drabina, a kolejnej szczeble to po prostu półeczki.

Gdzie postawić regał drabinę

kolorowa drabina do pokoju na książkiPółka drabina świetnie sprawdzi się dawno prawdą W każdym pomieszczeniu w domu. Przykładowa można ją zaaranżować na przykład w łazience, w korytarzu jako szafkę na buty, obok łóżka sypialni w ramach stolika nocnego, w salonie jako regał na książki. Sprawdzi się również świetnie w dziecięcym pokoju, ze względu na niskie położenie jej półek, nawet małe dzieci będą mogły sobie swobodnie zdejmować rzeczy i zabawki. Najczęściej w sprzedaży można znaleźć regał drabinę w kolorze białym. Dzięki temu to papuga jest najbardziej wszechstronna i pasuje praktycznie do każdego wnętrza, nawet takiego, które nie jest urządzony stricte w stylu skandynawskim. Uniwersalność tego mebla to nie tylko jej główny plus. Warto wspomnieć jeszcze o przystępnych cenach takich bułek, oraz o tym, że osoby z zacięciem do projektów zrób to sam, z pewnością poradzą sobie z własnoręcznym jej wykonaniem.

Jak aranżować rzeczy na półce drabinie

Regał drabina daje wiele możliwości aranżowania dekoracji i rzeczy osobistych. Warto jednak trzymać się jednej zasady – rzeczy powinny być tam ładnie wyeksponowane, półka ma lekką struktura, dlatego nie powinno się tam znajdować zbyt wiele bibelotów. Lepiej postawić na pojedyncze atrakcyjne dekoracje, takie jak na przykład ozdobne pachnące świece, pudełeczko na biżuterię albo flakoniki ze świeżymi kwiatami.