Profesjonalne zawiasy do każdego frontu

W dzisiejszych czasach jednym z najczęstszych problemów, jaki projektanci postawili producentom zawiasów meblowych, jest stosowanie bardzo niestandardowych sposobów łączenia szafek z frontami. Przy nowoczesnych meblach bardzo rzadko kiedy stosuje się tradycyjne rozwiązania, w których to formatka frontu zachodziła na korpus. Obecnie takie rozwiązanie jest nieatrakcyjne i projektanci starają się je omijać szerokim łukiem.

Idealne zawiasy do mebli

Dzięki nowoczesnej technologii udało się tak udoskonalić zawiasy, że możliwe jest montowanie nawet drzwi uciskowych, bez nawet najmniejszych szczelin. Znaleźć można również wysokiej klasy zawiasy do mebli, które poradzą sobie w zaokrąglonych i bardzo nietypowych płaszczyznach i kształtach. Dzięki zmodyfikowaniu zawiasów można nie tylko montować fronty równolegle, ale również wpuszczać je i maskować specjalną formatką. W dzisiejszych czasach problemem nie są również szafki narożnikowe, które przez wiele lat uważane były za jedne z trudniejszych, jeżeli chodzi o zastosowanie w nich wygodnych zawiasów.

 

Niestandardowe zawiasy meblowe

Na naszym rynku można znaleźć bardzo nietypowe zawiasy, które dedykowane są do bardzo niestandardowych szafek, jak na przykład te, które kryją sprzęt AGD. W dzisiejszych czasach można znaleźć nie tylko profesjonalne zawiasy do mebli z drewna, ale również wysokiej klasy zawiasy do drzwiczek metalowych, plastikowych, a nawet szklanych.