Różne wersje konsoli do przedpokoju

różne wersje kolorystyczne konsoli

Konsola do przedpokoju to mebel, który stwarza naprawdę ogromne możliwości aranżacyjne i doskonale można go wpasować niemalże do każdego stylu. Z jednej strony jest on po prostu estetyczny i dobrze się prezentuje, ale z drugiej strony stanowi też dodatkową przestrzeń i do przechowywania i do eksponowania różnego rodzaju przedmiotów.

Odpowiednio dobrana konsola do przedpokoju

W sklepach oprócz tego, że znajdziemy klasyczne konsole do przedpokoju stylizowane na antyki czy też specjalnie postarzane to znajdziemy także bardzo nowoczesne propozycje, gdzie blat z surowego drewna został umieszczony na prostych, metalowych nogach lub gdzie zastosowano płytę laminowaną na wysoki połysk. Warto podkreślić, że taki mebel mocno uwypukla stylistykę całego pomieszczenia, a nawet mieszkania. Trzeba więc zastanowić się, jak właściwie ma wyglądać i w jakich kolorach ma być utrzymany. Co więcej w sklepach znajdziemy bardzo niewielkie konsole z małym blatem, które będą idealne do przedpokojów o małym metrażu lub do wąskich korytarzy, ale też są modele znacznie większe, które dodatkowo pod blatem posiadają szuflady, a także dodatkowe półki umiejscowione bezpośrednio na blacie.

Co na takiej konsoli możemy umieścić?

Konsola do przedpokoju może pełnić szereg funkcji. Jeśli lubimy kwiaty to możemy na niej umieścić donice z różnego rodzaju roślinami, które także dodają wnętrzu charakteru. Na takim meblu możemy też eksponować różne pamiątki i bibeloty, na które nie mamy miejsca w innych pomieszczeniach. To także miejsce, gdzie może znaleźć się dodatkowe oświetlenie przedpokoju, a więc jakaś lampa stołowa czy też jakaś girlanda, a nawet obszerna taca z szeregiem świec. Na konsoli możemy też poukładać kilka książek lub czasopism, które obecnie czytamy, a dodatkowo pod meblem umieścić też gazetnik. Jeśli przestrzeń na to pozwala to obok konsoli może znaleźć się niewielki stołek lub fotel, przy którym będzie można przysiąść.