Wąska szafka na buty- rozwiązanie dla małych pomieszczeń

szafka na buty

Małe pomieszczenia to wyzwanie, które jednak da się zazwyczaj bardzo dobrze zorganizować. Do takich pomieszczeń już od wielu lat powstają dedykowane meble, a coraz więcej architektów oraz dekoratorów wnętrz zdaje sobie sprawę z tego, że małe pomieszczenie ma swoje własne potrzeby. Jedną z takich potrzeb może być wąska szafka na buty, która idealnie dopasuje każdy korytarz czy też przedpokój. 

Wąska szafka na buty- jakie modele można znaleźć na rynku?

Wąska szafka na buty to mądre rozwiązanie bardzo wygodne, które przyda się wielu osobom. Jest to mebel, który wyróżnia się nie tylko ze względu na szerokość, ale też na stylistykę. Można znaleźć wiele modeli, które różnią się zarówno wysokością, jak i kolorem oraz stylem wykończenia. Szafki na buty można znaleźć w kolorach:

  • jasnego dębu,
  • stonowanej szarości,
  • skandynawskiej bieli,
  • głębokiej czerni.

Każdy z tych kolorów idealnie dopasuje nieco inne pomieszczenie. Szeroki wachlarz propozycji sprawi,  że każdy będzie mógł wybrać idealną szafkę dla siebie i swojego mieszkania. Wąska szafka na buty ma zazwyczaj około 30 cm głębokości.

szafka na buty

Szafka na buty- mnogość możliwości

Wąska szafa na buty wyróżnia się nie tylko dlatego, że oferuje przestrzeń do przechowywania na małym metrażu, ale też dlatego, że jest to opcja dla tych, którzy chcą zyskać jeszcze coś więcej. Decydując się na szafkę na buty, można także zyskać siedlisko, które zastąpi na przykład krzesło. Takie siedzisko jest dostępne w wybranych meblach, a jest ono wygodne poprzez obecność tapicerki, która jest idealnie przymocowana do siedziska. Warto też wiedzieć, że szafkę na buty można wykorzystać, jako komodę. Można na niej postawić najpotrzebniejsze rzeczy, które przydadzą się podczas wyjścia, jak na przykład klucze czy też chusteczki. Szafka na buty może być także wybrana z nóżkami lub też bez. Warto przyjrzeć się wszystkim opcjom i wybrać dla siebie taką szafkę, która spełni wszystkie oczekiwania. Dobrać pod swoje oczekiwania można nawet uchwyty.