Siedzisko tapicerowane do przedpokoju na wymiar

siedzisko tapicerowane na wymiar

Przedpokój to pierwsze pomieszczenie, które się widzi, wchodząc do domu czy mieszkania. Jest on niejako wizytówką każdego domu. Zazwyczaj jest on mały, dlatego najczęściej do przedpokoju wybierane są meble na wymiar. Oprócz wieszaka i szafki na buty nie może zabraknąć również siedziska.

Nowoczesne siedzisko tapicerowane na wymiar


Siedzisko jest niezbędnym elementem każdego przedpokoju. Można na nim wygodnie usiąść i włożyć buty. Jest też idealnym miejscem do postawienia ciężkich siatek z zakupami. Pomocne podczas ubierania dzieciaków oraz w przypadku starszych osób.

Tapicerowane siedzisko na wymiar można zamówić w dowolnym kolorze i rozmiarze. Bez problemu zmieści się w wąskim korytarzu. Siedzisko można zrobić z tapicerowanym oparciem, które świetnie wygląda, gdy zostanie przedłużone do sufitu. Siedzisko tapicerowane na wymiar może całkowicie zmienić oblicze nudnego i nijakiego przedpokoju.

Siedzisko tapicerowane w stylu ludwikowskim


Nowoczesne wnętrza wcale nie są urządzane minimalistycznie. Coraz częściej w mieszkaniu panuje przepych i ekstrawagancja. Przedpokój też może wyglądać ekskluzywnie, jeśli siedzisko będzie zdobione eleganckimi kryształkami lub guziczkami.

Przeszycia, taśmy pinezkowe i świecące kamyczki, ozdabiające siedzisko i oparcie, wyglądają niezwykle elegancko. Z takim siedziskiem świetnie komponuje się szafka na buty z wygiętymi nóżkami oraz ozdobnymi gałkami. Nad szafką powinno znaleźć się duże, rustykalne lustro z grubą ramą pięknie zdobione. Tak urządzony przedpokój przypadnie do gustu każdemu.