Parawany nawannowe w wielu odsłonach

parawan nawannowy

Podczas aranżacji każdej łazienki zwykle pojawia się problem dotyczący tego, czy należy wybrać wannę, a może jednak zdecydować się na prysznic. Oczywiście w dużych domach dostępny metraż powala na wybór obu opcji, lecz dla wielu klientów taka możliwość pozostaje w sferze marzeń.

Czy posiadając wannę, należy rezygnować z prysznica?

Okazuje się, że klienci, którzy decydują się na zakup wanny nie muszą rezygnować z posiadania prysznica. Nowoczesne rozwiązania umożliwiają skuteczne i estetyczne połączenie obu rozwiązań. W tym celu doskonale sprawdzają się parawany nawannowe.

Na jaki parawan nawannowy warto się zdecydować?

Choć jeszcze do niedawna parawan nawannowy nieodzownie kojarzył się z dość tandetnym oraz nieestetycznym produktem, obecnie jest zgoła inaczej. Nowoczesne parawany łączą w sobie bowiem dużą funkcjonalność oraz wysokie walory estetyczne. W szerokiej ofercie sprzedaży dostępne są parawany wykonane ze szkła, z okuciami lub bez profili. Taka różnorodność produktów pozwala na dobór produktu pasującego do stylu niemal każdej łazienki.

Parawan nawannowy o prostej formie

Parawany o prostej konstrukcji idealnie pasują do łazienek urządzonych w stylu minimalistycznym. W tym wypadku warto się zdecydować na produkt pozbawiony profili przyściennych, który jest bardzo subtelny oraz nadaje łazience wrażenie lekkości.

Parawan z okuciami

Prosta szyba parawanu może być z powodzeniem zestawiana z okuciem wykończonym w kolorze chromu, czarnego matu oraz szczotkowanego lub połyskującego złota. Taka szeroka oferta produktów sprawia, że można je z powodzeniem zastosować w łazienkach urządzonych w stylu glamour czy industrialnym.

Parawan funkcjonalny

Dla klientów, którzy często korzystają z prysznica i chcą skutecznie ochronić podłogę łazienki przed zamoczeniem polecane są parawany nawannowe uchylne. Skrzydło parawanu zamontowane jest na zawiasach, które umożliwiają płynny ruch w obu kierunkach. Dzięki temu możliwe jest wygodne wchodzenie i wychodzenie z wanny oraz jej dokładne sprzątanie.