Nowoczesne meble – jakie kolory i wzory?

nowoczesne meble DutchhouseProducenci nowoczesnych mebli z roku na rok oferują coraz to nowsze produkty, aby przyciągnąć do siebie jak najwięcej potencjalnych klientów. Wybierając nowoczesne meble warto zwrócić uwagę nie tylko na ich jakość wykonania, ale również na kolor i wzory.

Kolor mebli

W najbliższym sezonie na popularności nie stracą białe lakierowane fronty, chociaż małymi krokami zbliżają się czasy zdecydowanie bardziej intensywnych kolorów. Warto oprócz stonowanych pasteli postawić także na kolorystykę, która w mniejszym lub większym stopniu nawiązywać będzie do natury. Popularne są przede wszystkim kolory ziemi, zielenie oraz różnorodne odcienie niebieskiego. Według najnowszego nurtu meble nowoczesne mogą być jednobarwne, chociaż producenci coraz częściej zachęcają swoich klientów do zdecydowanie bardziej odważnych zabaw z kolorami.

Wzory nowoczesnych mebli

Wybór odpowiedniego koloru mebli to tak naprawdę połowa drogi do sukcesu, ponieważ należy wybrać także odpowiednie wzory, aby pasowały do mieszkania. W dzisiejszych czasach w cenie są nowoczesne i minimalistyczne bryły. Warto postawić na idealnie gładkie fronty szafek, które oparte są na bezuchwytowych systemach otwierania. W najbliższym czasie królować będą także wszelkie modułowe rozwiązania o bardzo lekkiej formie. Nowoczesne meble muszą nie tylko ładnie się prezentować, ale przede wszystkim mają być praktyczne i funkcjonalne.