Najmodniejsza dzielnica Krakowa

Jeszcze jakiś czas temu to Kazimierz był modną krakowską dzielnicą. Koncentrowało się tam całe miejskie życie, szczególnie nocne. Jednakże obecnie ta dzielnica staje się już zbyt popularna: głównie turyści mogą tam znaleźć coś dla siebie. Dla „tubylców” prawdziwym miejscem spotkań stało się Podgórze. Jest to dzielnica Krakowa, za rzeką Wisłą. Jest niedaleko Kazimierza, ale też centrum miasta. Zza Wisły można często dostrzec Wawel.

Mnóstwo zieleni

 

Jednak Podgórze ma swój własny Rynek, kościół i przepiękny park. Ta dzielnica jest idealna dla rodzin z dzieckiem. Dlatego, większość młodych osób szuka nowego mieszkania na Podgórzu w Krakowie. Nowe mieszkania w Krakowie to idealna inwestycja dla rodzin z dziećmi. Niewielka odległość do Parku Bednarskiego jest świetną okazją do długich spacerów.

Życie kulturalne

 

Podgórze jest właśnie miejscem, gdzie Kraków nigdy nie śpi. Jest tutaj dużo kawiarni, restauracji i muzeów. Prężnie działają domy kultury. Mieszkańcy Podgórza są bardzo zadowoleni z możliwości, jakie daje im mieszkanie w takiej dzielnicy.

 

Studenci

 

Apartamenty w Podgórzu są też szczególnie dobrą opcją dla studentów. Mogą tam swobodnie korzystać z życia studenckiego, a jednocześnie mają blisko na wszystkie kampusy. Podgórze ma bardzo dobrze rozbudowaną sieć połączeń komunikacyjnych, przez co wszyscy, którzy potrzebują skutecznego przemieszczania się po mieście nie mogą narzekać. Dzięki temu nawet ludzie związani z biznesem mogą być bardzo zadowoleni z mieszkania na Podgórzu w Krakowie. To uniwersalna dzielnica sprawdzi się i dla rodziców, i dla studentów, i dla biznesmenów.