Co modnego w płytkach na ścianę?

Płytki to popularne elementy do wykończenia ścian oraz podłóg. To klasyka sama w sobie i tak naprawdę rozwiązanie bardzo funkcjonalne, między innymi również ze względu na łatwość w utrzymaniu ich w czystości. Jakie są teraz najmodniejsze modele płytek? Na którego producenta warto zwrócić swoją uwagę?

Płytki vives

Poszukiwanie idealnych płytek do wyłożenia na podłodze czy ścianach to naprawdę spore wyzwanie. Jest przecież tak wielu różnych producentów, którzy oferują różne mniej lub bardziej modne wzory. Warto przyjrzeć się trochę bardziej dokładnie ofercie płytek vives – https://www.banyo.pl/pl/producers/vives-1299680581.html . To glazura naprawdę doskonałej jakości, która zapewnia świetne parametry podczas użytkowania, oraz zwyczajnie cieszy oczy pięknym designem. Płytki vives to propozycja zarówno dla miłośników minimalizmu i prostoty, jak też czegoś bardziej odważnego we wnętrzach. Można znaleźć płytki vives utrzymane w monochromatycznych barwach, płytki czarno białe lub kolorowe nawiązujące na przykład do wzorów jak z Portugalii, Maroka czy z Hiszpanii.

Jaka glazura do domu?

Wybór glazury do domu warto rozpocząć trochę wcześniej, jeszcze przed finalizacją remontu lub wykańczania. Z pewnością przynajmniej kilkakrotnie będzie zmieniało się decyzję, bo zwykle kilka wersji jest branych pod uwagę. Warto przeglądać aranżacje w sklepach z elementami wykończenia wnętrz, firmowe katalogi oraz blogi i magazyny wnętrzarskie. To właśnie tam można natrafić na bardzo ciekawe pomysły i rozwiązania, które bez problemu można zastosować u siebie. W ten sposób można sobie ułatwić zwizualizowanie ostatecznego efektu, który chce się osiągnąć we własnym domu.